VYHLÁSILI JSME SOUTĚŽ INTERIÉR ROKU

VYHLÁSILI JSME SOUTĚŽ INTERIÉR ROKU

 

Včera na tiskové konferenci oznámil Institut detaily soutěže Interiér roku, v rámci které budou každoročně oceňovány výjimečné české soukromé i veřejné interiéry, a to v sedmi kategoriích. Uzávěrka přihlášek je 31. 1. 2016 a slavnostní vyhlášení se bude konat 8. 3. 2016. Pro jakékoliv informace pište na info@interierroku.cz. Pro přehled kategorií čtěte dále.

 

 

Cílem  ocenění Interiér roku je nejen motivovat designéry, architekty a tuzemské výrobce nábytku, ale  rovněž stát se prostřednictvím erudovaného názoru odborné poroty jakýmsi inspiračním zdrojem pro širokou veřejnost.

PŘEHLED KATEGORIÍ:

1/ Interiér roku - HLAVNÍ CENA

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z vítězných interiérů napříč kategoriemi.  V případě rovnosti hlasů rozhodne mezi dvěma finalisty předseda poroty.

2/ Interiér roku - SOUKROMÝ BYT (novostavba)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry v bytových nebo rodinných domech mladších pěti let. Návrh interiéru v jakémkoliv rozsahu musí být realizován v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.(Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie, z nichž alespoň jedna musí obsahovat hlavní obytný prostor.)

3/ Interiér roku - SOUKROMÝ BYT (rekonstrukce)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry v bytových nebo rodinných domech starších pěti let. Rekonstrukce nebo redesigning v jakémkoliv rozsahu musejí být realizovány v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.(Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie, z nichž alespoň jedna musí obsahovat hlavní obytný prostor.)

4/ Interiér roku - VEŘEJNÝ INTERIÉR (restaurace a hotely)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry restaurací, kaváren, čajoven atp., stejně jako interiéry hotelových pokojů. lobby nebo recepcí. Návrh interiéru, rekonstrukce nebo redesigning v jakémkoliv rozsahu musejí být realizovány v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015. (Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie.)

5/ Interiér roku - VEŘEJNÝ INTERIÉR (obchody a služby)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry obchodů, kadeřnictví, cestovních kanceláří atp. Návrh interiéru, rekonstrukce nebo redesigning v jakémkoliv rozsahu musejí být realizovány v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015. (Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie.)

6/ Interiér roku - CENA GENERÁLNÍHO PARTNERA

Cenu uděluje odborná porota, která vybírá ze sedmi návrhů generálního partnera, a to napříč kategoriemi. 

7/ Interiér roku - CENA NOVINÁŘŮ

Cenu udělují zástupci prestižních médií, a to ze semifinalistů ve všech kategoriích.

03.10.2015