POCHVALA KURZŮ ČTENÁŘKAMI ČASOPISU MODERNÍ BYT

POCHVALA KURZŮ ČTENÁŘKAMI ČASOPISU MODERNÍ BYT

 

V rubrice Dopisy aktuálního vydání časopisu Moderní byt byly otištěny tři reakce předplatitelek, které se zúčastnily kurzu. Velmi nás těší:

1/ Vážená redakce, jakožto dlouhodobé předplatitelce Moderního bytu mi udělal velkou radost...

...dárek v podobě výhry poukazu na kurz „Pravidla moderního zařizování“, který se konal v Institutu bytového designu v pražském kině OKO. Kurz se mi velice líbil a v mnoha věcech byl pro mě přínosem. Absolvování kurzu je pro mne i jistá motivace pro předplacení Vašeho časopisu i do budoucna, vše ale zejména závisí na tom, zda si udržíte současnou vysokou úroveň.
Barbora Ohrisková

 

2/

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za dárkový poukaz na kurz „Pravidla moderního zařizování“ v pražském Institutu bytového designu. Interiérový design je můj koníček, tak jsem ani nepředpokládala, že bych se na kurzu mohla dozvědět něco nečekaného a zbrusu nového. Ovšem zmýlila jsem se! Lektor kurzu a ředitel institutu pan Petr Tschakert mě překvapil hloubkou svých znalostí. Jeho přednášky můžu doporučit nejen milovníkům bytového designu, ale i všem zájemcům o koupi a zařízení bytu z řad laiků. Dozví se spoustu zajímavých věcí, které jim pomohou vyvarovat se chyb a ušetřit peníze. Osobně bych vyzdvihla zejména tu část přednášky, která se týkala výběru a rozmístění osvětlení.
Lucie Kolocová

 

3/

Vážená redakce,
ráda bych se vrátila ke kurzu bytového designu, na který jsem se mohla vypravit díky Vaší soutěži. Účast na kurzu mohu ostatním rozhodně doporučit. Kurz byl velice dobře koncipován, s praktickými příklady a stručným vhledem do základních oblastí týkajících se zařizování bytu či domu. Odnesla jsem si spoustu podnětů, čím se vůbec zabývat při koupi nebo rekonstrukci nemovitosti. Kurz hodnotím více než pozitivně, sama uvažuji, že se zúčastním i nějakého dalšího.
Lucie Maroušková

 

VŠEM VÁM DĚKUJEME!!! IBD 

17.06.2014