NOVÁ DÍLA V PRODEJNÍ GALERII

NOVÁ DÍLA V PRODEJNÍ GALERII

 

Institut doplnil prodejí galerii o plakáty, grafiku i kresbu. Všechna díla je možné vidět a zakoupit v prostorách institutu, ale také je můžeme zaslat na dobírku poštou. Některá jsou umístěna na těchto stránkách na hlavní liště pod heslem GALERIE. V případě zájmu, pište na adresu galerie@i-b-d.cz

Grafické listy jsou vhodnou, vkusnou a cenově přijatelnou alternativou např. k oleji na plátně. Každý grafický list je považován za originál, nikoliv za kopii. Nákupem grafiky ozvláštníte stěny bytu, ale zároveň ivestujete, protože cena grafik s časem obvykle stoupá.

Ani plakát není špatnou volbou. Jedná se sice o sériový tisk a většina plakátů jsou navíc reprinty..., jenže tiskem na papíře byla i původní série daného plakátu. Plakáty tedy nic nepředstírají a některé dokonce vynikají skvělým uměleckým zpracováním.

Něco jiného by pochopitelně bylo, pokud byste si pořídili například Rembrandtovu noční hlídku tištěnou na papíře velikosti 60x30 cm. Noční hlídka vždy byla a je olejem na plátně, má rozměr skoro čtyři na pět merů... a skoro každý tuší, že visí v Amsterodamu. Pořídili byste si tak zcela krystalický kýč.

13.01.2014