JEŠTĚD: VÁNOCE PRO MILOVNÍKY DESIGNU

JEŠTĚD: VÁNOCE PRO MILOVNÍKY DESIGNU

 

Poprvé ve své novodobé historii bude Hotel Ještěd v provozu na Štědrý den. Autorem fenomenální stavby je architekt Karel Hubáček, kterému s výbavou vnitřních prostor pomáhal Otakar Binar. -- V premiéře od roku 1996 tedy bude možné prožít romantické Vánoce v nadmořské výšce 1012 metrů, s výhledem do všech světových stran, v idylické atmosféře a zajména vysoko nad shonem civilizace.

Součástí bánočního ubytovacího balíčku je ubytování na dvě noci od pátku 23. do soboty 25. prosince se snídaní, štědrovečerní menu a malý dárek.

Sváteční menu je dílem šéfkuchaře Dominika Veselého. K obědu se bude podávat hrachová polévka, kuřecí řízek s vinnou klobásou a nastavovanou kaší, citronový koláč.

Štědrovečerní večeři zahájí přípitek sektem, předkrm daňčí váleček s malinovo-řepovou omáčkou, následovaný rybí polévkou s krutony a hlavním chodem smaženým kaprem s lehkým bramborovým salátem a na závěr kakaová roláda s malinovou omáčkou. Po celý den mohou hosté ochutnávat vánoční cukroví.

Nabídka prožití Vánoc na Ještědu není zveřejněna na žádném z mezinárodních ubytovacích serverů. Rezervaci a platbu je proto možné provést pouze přes recepci hotelu – recepce@jested.cz nebo tel. 605 292 563.

Cena Vánočního ubytovacího balíčku pro dvě osoby: 8 650 Kč v jednom ze 13 pokojů kategorie Comfort nebo 10 650 Kč v jediném ještědském apartmá. Hosté Hotelu Ještěd mají jízdenku na lanovku na vrchol Ještědu zdarma a 10% slevu na skipas do Ski areálu Ještěd.

Více info na  www.jested.cz

05.12.2016