DOSTALI JSME DALŠÍ POCHVALNÝ DOPIS

DOSTALI JSME DALŠÍ POCHVALNÝ DOPIS

 

Dostali jsme další pochvalný dopis, tentokrát od paní doktorky Darsové. Velice si toho vážíme a děkujeme: "Dne 21.4.2015 jsem se zúčastnila kurzu "JAK NENALETĚT, KDYŽ KUPUJETE BYT". K mému rozhodnutí absolvovat tento kurz přispěly neblahé měsíční zkušenosti z pražského realitního trhu."

 

"Musím říci, že mě kurz velice nadchnul. Získala jsem praktické znalosti ohledně častých pochybení ve výstavbě nových bytů, co je vhodné sledovat a čeho si všímat u koupi nového bytu ( je toho hodně, pokud nechcete plýtvat financemi ) včetně chyb, které se objevují v kupních smlouvách. V průběhu kurzu jsem si ujasnila parametry bytu, do kterého je pro mě vhodné investovat, pomohl mi rozhodnout se ohledně výběru lokality a především jsem lépe nahlédla na klamavé jednání makléřů .

Velmi pozitivně na mě dýchla atmosféra prostředí i samotný přátelský přístup pana Eduarda Valenta. Způsob vedení kurzu je natolik zajímavý, že nelze v jeho průběhu ztratit pozornost. Další nenahraditelnou součástí kurzu je pro mě společná diskuze ohledně možností bydlení.

Tento kurz doporučuji těm, kteří chtějí nebo uvažují o koupi bytu či nemovitosti a kteří chtějí své finance dobře investovat. Dostanou zde spousty užitečných rad z praxe a zorientují se na vyčerpávajícím poli realit."

 

MUDr. Denisa Darsová, Ph.D.

 

01.06.2015