AVANT JE NĚCO MEZI ROBOTEM A VĚRNÝM PSEM

AVANT JE NĚCO MEZI ROBOTEM A VĚRNÝM PSEM

 

Značka Bang and Olufsen představila novou verzi televizoru BeoVision Avant, který pomocí pohyblivého čidla například vyhodnotí světelné podmínky v místnosti a podle toho přizpůsobí kvalitu obrazu. Jeho elektronika stále intenzivně přemýšlí, jak vám vyjít vstříc a zpříjemnit sledování TV. Komunikuje i s inteligentním ovládáním osvětlení Lutron, které na kurzech o osvětlení prezentujeme v Institutu bytového designu.

Televizor je také schopen podle velikosti a zvukové kvality místnosti kalibrovat zvuk, pokud v ruce držíte ovladač a přejdete na jiné místo, otočí se za vámi. Když si sednete na nízké křeslo, televizor sníží svou polohu… a pokud se dodíváte, vše se zase natočí zpět. Avant se zktátka chová jako věrný pes, který celý den myslí pouze na to, jak vám udělat radost.

Kromě televizoru byl také představen nový elegantní ovladač a zdokonalené reproduktory. Všechny komponenty značky B and O komunikují s inteligentním řízením osvětlení Lutron, kterým je vybaven například Bílý dům ve Washingtonu.

Zajímavostí značky B and O je například zvyk, že první kus nového produktu vždy dostává darem Dánská královna.

26.05.2014